Kurumsal

bizi tanıyın!

kar grup 30 yılı aşkın süredir otomotiv sektörünün en iyi üyelerinden biri olarak her yıl büyüyerek hizmet vermeye tüm hızıyla devam etmektedir. Şirket Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyete geçmiştir.

KAR GRUP ilk olarak sektörde Massey Ferguson, Mazda, Dacia, Nissan ve Daihatsu markalarının bayiliklerini yapmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana “dürüstlük ve güvenilirlik” ilkesini benimsemekle birlikte; her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıda çalışmaya devam etmekteyiz, çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden, ekip bilincini kendine empoze etmiş, çalışan kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Güven, dürüstlük ve kaliteli hizmet satış politikamızın vazgeçilmezi olmuştur ve olmaya devam edecektir.

1999 yılında Citroen Yetkili satış & servis ve toptan yedek parça departmanlarını bünyesine eklemiştir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışının “tecrübemiz, teminatımızdır” ilkesiyle şirketimize 2008 yılında Ford yetkili satış & servis markası eklenmiş ve son olarak 2014 mayıs ayı itibariyle lokasyonumuzu taşıdığımız Haliç’in kıyısı Eyüp’te markalarımıza Toyota yetkili satış & servisini de eklemiş bulunmaktayız. Tüm bunlarla birlikte şirketimiz bünyesinde Ticari Filo Kiralama, Rent A Car, 2. El ve sigorta departmanlarımız da bulunmaktadır. Artık Kar Grup İstanbul’un incisi haliç kıyısında iki markamız;  Ford ve Toyota Satış-Yetkili Servis, Ticari araç Filo Kiralama, Rent A Car, Toptan yedek parça, 2. el ve sigorta departmanlarımız ile aynı lokasyonda, aynı anda üç markamıza ve diğer hizmetlerimize dokunma imkanı sağlamaktadır.

Şirketlerin sahip oldukları araçlarda ki finans ve zaman kayıplarını yok edip, bu problemleri ortadan kaldırmayı kendisine misyon edinmiştir. Özellikle ticari araç kiralama’daki önemli bir açığı kapatarak, Türkiye’nin önde gelen holding ve diğer kurumları ile iş birliğine gitmiştir. Çalışmakta olduğumuz müşterilerimizden aldığımız övgü ve güvenle iş sektörümüze önemli katkılar sağladığımıza inanmaktayız.

Kar Rent A Car Ticari Araç Kiralama, sağlıklı büyümenin en önemli kaynağının sürdürebilir kalite politikası olduğunun bilinci ile, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kolay ve hızlı şekilde çözümler ürete bilmek için üstün bir çaba ile çalışmaktadır.

Yurt çapında ki anlaşmalı servis noktaları ile garantili ve 7/24, kesintisiz hizmet vermekte ve böylece müşterilerinin güven seviyesini en üst düzeyde taşımakta olan Kar Rent A Car binek ve ticarı Araç Kiralama değişen dünya düzenine ciddi bir ihtiyaç haline gelen kiralama hizmetinde ki farkını, mutlu müşteri profilleri ile hızla büyütmeyi hedeflemektedir.